Ben istiyorum:

Google Rated

GÜLÜŞ TASARIMI

Gülüş estetİğİnİzİ İyİleştİrİn

Karen dent olarak, her bireyin gurur duyacağı bir gülümsemeye layık olduğuna inanıyoruz. Kimse gülümsemesini gizleme gereği duymamalıdır.

Sıklıkla karşılaştığımız durumlar arasında, hastaların çatlamış, aşırı lekeli veya aşınmış dişlerle ilgili endişelerini ifade etmeleri bulunmaktadır. Ancak, sevindirici bir haber olarak, bu sorunlara çözüm sunmak adına birçok seçenek mevcuttur. Kozmetik diş hekimliği önemli ölçüde gelişmiştir ve sizin için hafif düzeltmelerden başlayarak tam bir dönüşüme kadar bir dizi seçenek sunmaktadır. Ekibimiz, profesyonel ve uzman yaklaşımıyla, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için buradadır.

Kaplamalar ve Gülüş Tasarımı

Porselen kaplamalar, gülüşlerinden memnun olmayan bireyler için tercih edilen bir seçenek olarak öne çıkıyor. Bu dayanıklı, ultra-ince porselen kabuklar, lekelenme, çatlama ve şekli bozuk diş gibi sorunları ele almak için dişlere yapıştırılır. Kozmetik diş hekimleri ekibimiz, kaplamaları hafifçe sıkışmış dişleri hizalamak veya aralarındaki boşlukları kapatmak için de kullanabilir.

Esneklikleri göz önüne alındığında, kaplamalar tek bir dişi düzeltme konusunda veya kapsamlı bir gülüş değişikliğinin bir parçası olarak etkili olabilir. Gülüş tasarımı prensiplerini kullanarak, sizin için benzersiz özellikleriniz ve kişiliğinizle uyumlu doğal çekici bir gülüş elde etmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

 

Gülüş Dönüşümü

Gülüşlerin doğal güzelliğini, sağlığını ve fonksiyonunu geri kazanmak için bazı durumlarda kozmetik diş tedavilerinin kombinasyonu gerekebilir. Bu, karmaşık gibi görünebilir, ancak gülüş yenilemeleri, diş hekimlerimiz ve uzmanlarımız için günlük pratiğin rutin bir parçasıdır. Bu yenilemeler, kaplamalar, kuronlar veya diş beyazlatma gibi prosedürleri içerebilir; her biri gülüşünüzü doğal bir görünüm ve dokularla bütünleştirmek üzere özenle planlanır.

BU TEDAVİ İLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

YA DA

Bizimle İletişime Geçin