Ben istiyorum:

Google Rated

Hakkımızda

Hastalara En Yüksek Kalİtede Bakım ve Tedavİlerİ Sunan Karen Dent Dİş Klİnİğİne HOŞ GELDİNİZ.

Tüm diş hekimliği ihtiyaçlarını tek bir uygun yerden karşılayarak hastalarımızla kalıcı ilişkiler kurmaya ve güveni artırmaya kendimizi adadık.

Karen Dent Diş Kliniği, genel prosedürlerin yanı sıra çeşitli restoratif, ileri ve kozmetik diş tedavileri sunmaktadır.

Diş hekimliğine yaklaşımımız ileri görüşlüdür ve hastalarımıza en iyi sonuçları sağlamak için sürekli olarak en son teknolojilere ve eğitime yatırım yaparız. Diş hekimleri, hijyenistler, hemşireler ve resepsiyonistlerden oluşan ekibimiz yalnızca yetenekli olmakla kalmıyor, aynı zamanda özel ve memnun bir çalışma ortamı yaratarak olağanüstü diş bakımı ve hizmeti sunma konusundaki kararlılığımızı da paylaşıyor.

Gün içerisinde, akşam ve hafta sonları ücretsiz otopark ve esnek randevu saatleri sunarak hastalarımızın rahatlığını ön planda tutuyoruz. Yoğun yaşamların taleplerinin bilincinde olarak randevu planlaması için çeşitli seçenekler sunmayı amaçlıyoruz.

Değerli hastalarımıza tedavi maliyetlerini yönetmede yardımcı olmak için %0 finansman seçeneği ve özelleştirilmiş üyelik planı sunuyoruz. Üyelik planı seçeneklerimizle ilgili ayrıntılar için +902164693966 numaralı telefondan bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Yetenekli ve deneyimli ekibimiz sizi sıcak bir şekilde karşılamak için sabırsızlanıyor!

Bizimle İletişime Geçin